Фільм У пагорбів є очі (2006) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Зберегти міцну сім’ю протягом багатьох років є великою заслугою обох подружжя, саме тому ювілей весілля завжди є знаменним святом. Картери прожили разом двадцять п’ять років, і готувалися до святкування срібного весілля. Всі члени дружної сім’ї як один вирішили відзначити цю подію спільним подорожжю, кінцевим пунктом якого буде Сан-Дієго. Шлях до неї довгий і непростий, адже потрібно подолати величезну відстань, до того ж попереду у них знаходиться пустельна місцевість, перетнути яку наважуються небагато. Але Картери вважають, що ця подорож ще більше їх згуртує.

Пустеля, яку доведеться перетнути Картерам, дуже небезпечна і не тільки тому, що вона гаряча. Адже в ній півстоліття тому проводилися випробування ядерної зброї, тому, коли вони зупиняються на заправці, чують від заправника Фреда моторошні історії про мутантів, яких можна зустріти в ній. Все ж об’їхати небезпечне місце сім’ї не вдається через поломку автомобіля. Фільм У пагорбів є очі (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Поки глава сім’ї Боб повертається за підмогою, його зять Даг вирішує пройти вперед і розвідати дорогу. Дуже скоро члени сім’ї зрозуміють, якої смертельної небезпеки вони піддаються. Але чи зможуть вони піти з пустелі цілими і неушкодженими?

Режисер: Олександр Ажа
Актори: Максим Джиффард, Майкл Бейлі Сміт, Том Бауер, Тед Левайн, Кетлін Квінлен


загрузка...