Фільм В бігах (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сімейне життя, деколи може піднести не найкращі підсумки. Довгі роки, подружжя жили в світі і можливе щастя, але змінило загальний стан справ. Тепер немає місця щастя і миру в їх союзі. Розлад відносин, призвів до жорстокості у спілкуванні між людьми, які зовсім недавно могли називати один одного улюбленими. В подібному випадку, зазвичай пара розлучатися і продовжує своє життя, але даний момент досить непростий для героїні. Її чоловік є окружним прокурором, а тому має неймовірно великою владою. Він здатний вирішити будь-яку справу і усунути кожну виникаючу проблему.

Раніше, це допомагало сім’ї, а тепер стало головним випробуванням. Жінка, вирішується на втечу з-під контролю свого владного чоловіка. Захопивши з собою дітей, вона вирушає в дорогу, сподіваючись на втечу з цієї ситуації. От тільки зробити це буде дуже непросто. Чоловік занадто звик до стану справ і не хоче відпускати дружину, з власних причин. Він готовий використовувати ресурси свого становища, щоб будь-якою ціною знайти втікачів.

Це безумовно не буде простою гонитвою, так як на кону сама свобода. Деколи, жорстокість людей, переходить всі межі, навіть коли справа стосується рідних людей. Фільм В бігах (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Росс Кон
В ролях: Тревор Донован, Санні Мабри, Джейсон Уайлз, Рон Рогге, Грейс Ван Дін, Рік Овертон, Ентоні Бэкман


загрузка...