Соня вважала, що чоловік любить її і у них міцна сім’я. Джефф здавався порядною людиною і дружина була повністю в ньому впевненою. Але випадково від сусідки щаслива дружина з’ясовує, що чоловік далекий від досконалості. Джефф закрутив роман на стороні і не збирається розривати відносини з коханкою. Дівчинці всього 17 років, але вона любить цю людину і мріє вийти заміж за одруженого. Челсі переконана, що улюблений подасть на розлучення і вони будуть жити щасливо.

Але новина про вагітність розставляє все по місцях. Не припиняючи дивитися фільм «Вагітна у сімнадцять», з’ясовується, що Джефф відмовляється від дитини і має намір завершити роман. У цей момент втручається Соня. Жінка неодноразово намагалася завагітніти, але її спроби завершувалися провалом. Героїня Вагітна у сімнадцять просить дівчину народити, щоб після взяти опіку над малюком. Челсі погоджується на пропозицію. Тим часом на свободу виходить серйозний ворог вагітної особи.

З вини неповнолітньої бандит відсидів у в’язниці далеко не один рік і вважає, що настав час розібратися з нахабною особистістю. Час розплати вже близько і хто зуміє врятувати від загибелі цю особу, залишається тільки здогадуватися. Фільм Вагітна у сімнадцять (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режиссер: Кертис Кроуфорд
В ролях: Джози Биссет, Зои Де Гранд Мезон, Роурк Критчлоу, Кристофер Роган, Корина Бизим, Джейк Мэнли, Алекса Дивайн, Конрад Пла, Тришиа Браун, Мэттью Стефиук

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress