Після смерті дитини медсестра Дафні Харт помилково знаходить у собі більшу частину провини, незважаючи на те, що начальник був значною мірою відповідальний за трагедію. Тепер без роботи і закінчуючи свої відносини з колегою співробітника лікарні Джеремі, Дафна неохоче погоджується няньчитися з Ендрюсом і стежити за діабетичним сином Тобі , поки вони вирушать у подорож. Тим не менше, невдовзі після її прибуття, героїня отримує дивне відчуття, що за нею спостерігають. Це, в поєднанні з новинами про недавнє вбивство іншої няні, має почуття дівчини на межі зриву і незабаром стає ясно, що в будинку Ендрюс є непроханий гість і ось-ось перетворить просту роботу няні в ніч чистого терору.

Гостросюжетний трилер режисера і сценариста Джейка Хелгрена «Вбити няню онлайн» розповідає про медсестру-невдаху, якої, як мінімум, двічі не пощастило з роботою. Дафну Харт (Бріттані Андервуд, «Голдберги») звинуватили у халатній недбалості, яка призвела до нещасного випадку, і звільнили з дитячої лікарні. У пошуках заробітку вона знаходить місце доглядальниці у заможного доктора Карен Ендрюс (Рейган Пастернак, «Бути Ерікою»). Дівчина переїжджає в заміський маєток лікаря, щоб подбати про її страждає діабетом синочкові Тобі (Джет Юргенсмейер, «Анатомія пристрасті»). Фільм Вбити няню 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Контакт з хлопчиком встановився легко, робота йде на лад і не здається важкою, але щось заважає няньці залишатися спокійною у величезному віддаленому будинку. Коли одного разу неподалік знайшли труп іншої дитячої доглядальниці, героїні стає не по собі – в околицях багатої садиби щось нечисто.

Режисер: Джейк Хелгрен
Актори: Бріттані Андервуд, Джет Юргенсмейер, Шаніка Ноулз, Еріанн Цукер, Рейган Пастернак, Кейтлін Тервер, Марк Гроссман, Шон Уейлен, Меттью Хіш, Ненсі Ла Скала

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress