Фільм Вбивця-колишня / Очевидець (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У центрі всієї історії стоять відносини людей, які по суті своїй, пройшли вже давно. У минулому, вони були подружжям і пережили багато. Це залишило свій вантаж спогадів, але життя не стоїть на місці. Вони давно розлучилися і кожен почав вести власне життя. З тих пір пройшло не мало років, але шляхи героїв знову перетнуться. Вся справа полягає в тому, що колишній чоловік Джозі, вирішив розширити свій квітковий бізнес. Саме з цієї причини, він знову вийшов на контакт зі своєю колишньою дружиною. Очевидно її участь у цій справі необхідно, а тому і почалося їх співробітництво. Саме по собі, це не проблема, адже відносини колишніх коханих не були проблемою.

Вони просто вели справи і навіть не очікували, що можуть виникнути проблеми. Біда все ж таки була, але вона виходила з боку. Нова дівчина чоловіки, Лора, явно незадоволена станом справ. Вона не рада контакту її чоловіка з іншою жінкою. Тільки одним цим явно не обмежується. За власним причин, Лора готова перетворити життя Джозі в самий справжнє пекло.

У засобах досягнення своєї мети, вона явно обмежуватися не буде. Благо її мета, не збирається так просто приймати всі нападки і готова відповісти на повну силу, на таку загрозу. Фільм Вбивця-колишня / Очевидець (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Денні Дж. Бойл
Актори: Маргеріт Моро, Джордан Бэлфи, Джессіка Блекмор, Эрианн Цукер, Йен Патрік Вільямс, Девід Бікфорд, Davonyea Gantt, Джим Джепсон, Девід Лаго, Марк Лосон


загрузка...