Фільм Вбивця нянечок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кейт потребує деяких грошах і швидко погоджується на літню пропозицію няні за 20 000 доларів. Вона питає про дітей, і їх батько каже дівчині, що у нього є син і дочка. Джек — передчасний хлопчик, який любить стрільбу з лука та піаніно. Він буде відсутній протягом декількох днів в школі, але скоро приєднається до них у винограднику. Троянда — художник, який мріє поїхати в Париж. Вона буде вчитися в школі влітку, але доти вона буде вимагати повної няні. По прибутті героїня зустрічає пані Грей — економку.

Вона показує їй обстановку і миттєво схвалює її. Новенька починає спілкуватися з дівчинкою, поки Грей не повідомить їм деякі важливі новини. Хлопчик звинувачували в нанесенні шкоди іншому учневі і був звільнений зі шкільного закладу. Він рано повернеться на виноградник. Фільм Вбивця нянечок (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Незабаром після його прибуття Роуз постраждала, Кейт отримала травму, а домробітниця послідовно захищає школяра. Для Джордан знадобиться кілька трупів, щоб дізнатися правду про Джека.

Режисер: Джефф Хеа
В ролях: Морган Обенредер, Даніель Бисутти, Мік Такер, Брюс Кацман, Віолет Хікс, Девід Ріїс Снелл


загрузка...