Медсестра Ірен в люті від того, що її змінниця чергує замість неї. Вона натикається на 37-тижневу вагітну Тришу, а незабаром отримує роз’яснення від чергової сестри. Вона каже, що наркотики пропали безвісти протягом її чергових годин, і вони вважають, що вона є винуватцем. Ірен робить драматичний вихід, який закінчується тижневої припиненням. Вона повертається до Адель і просить про роботу, поки її усунення не закінчиться. Дівчина турбується, але пропонує їй роботу в якості домашньої медсестри для Тріши. Вагітна була поставлена на постільний режим через передлежання плаценти.

З постільною відпочинком Тріша народить здорову дитину. Але якщо вона проявить себе, їй знадобиться кесарів розтин. З урочистим поглядом Ірен погоджується. У свій перший день, пані встановлює правила. Вона не покоївка, а медсестра. Вона буде готувати, робити страви і піклуватися про медичних потребах. Більше нічого. Потім у двері постукали. Це Кейт. Медсестра по вагітності і пологах з Тришей познайомилася на тому тижні. Вона вривається і бере все на себе. Незабаром Кейт перебуває там на постійній основі. Ірен знає, що з Кейт щось не так. Фільм Вбивця з нічної зміни (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона занадто залучена. Але коли Кейт дізнається, що Тріше дали неправильний рецепт, і деякі з її ліків пропали, Ірен звільнена. Але героїня не піде спокійно. Вона знає, що з новенькою щось дивне коїться. І вона про це дізнається.

Режисер: Даміан Ромей, Ернесто Роу
Актори: Сара Антоніо, Крісті Бюрсон, Синтія Еванс, Шалеша Монік, Байрон Херлонг, Джонні Пакар, Ванесса Ресленд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress