У кожної пари своє сімейне щастя. Поки чоловік добрий до своєї дружини, вона буде миритися з деякими його слабкостями, навіть якщо жінка не зовсім схвалює його заняття. Так влаштовано людське суспільство, що сімейні цінності залишаються на першому плані, і дружини злочинців часто захищають своїх улюблених чоловіків, наскільки це можливо. Серед безлічі кримінальних історій, пов’язаних з пограбуваннями, особливе місце займає випадок, що стався в 1983 році. Четверо грабіжників були вбиті під час своєї операції.

Поліцейські влаштували засідку, почалася перестрілка, яка призвела до трагічного фіналу. Вдови загиблих впевнені, що вбивства були навмисними. Оскільки органи правопорядку відмовляються проводити розслідування, дамочки мають намір самостійно докопатися до істини. Опиняючись у вирі кримінальних пристрастей, вони можуть повторити долю свого подружжя.

Але дівчата не збираються зупинятися, навіть ризикуючи життями. Щоб вціліти і добитися справедливості, вони змушені просити про допомогу злодіїв. Фільм Вдови (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стів Маккуїн
В ролях: Елізабет Дебікі, Ліам Нісон, Гаррет Діллахант, Керрі Кун, Мішель Родрігес, Колін Фаррелл, Деніел Калуя, Джон Бернтал

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress