Фільм Великий куш (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Будь відомий актор має свої скелети в шафі. Дуглас Браун в цьому не виняток. Знаменита персона почала отримувати погрози від невідомого людини. Зірка Голлівуду сильно злякався, що його секрети будуть розкриті, а ще більше він зацікавився, хто ж цей вимагач. Доручити все з’ясувати Дуглас вирішив своїй довіреній агенту, який звернувся із запитом на розслідування інциденту до хорошого приватного детектива. Справа дуже швидко розкрилося. Всі сліди вели до починаючому робити свої перші кроки у світі кіно режисеру Максу о’лірі.

Чоловік як раз готується випустити свій перший фільм і з цього приводу дуже боїться критиків. Насправді режисер абсолютно не має ніякого відношення а шантажу, але довести зворотне у нього не виходить. Герой заплутався серед шалених подій, в яких багато людей зацікавлені зірвати великий куш. Сюжет закручений навколо популярного актора по імені Дуглас Браун. Головний герой повинен заплатити двісті тисяч американських доларів невідомому шантажистові, щоб забезпечити свою безпеку. Однак, актор має намір все владнати без допомоги грошей. Для цього він звертається до свого агента, а вже той наймає приватного детектива. Фільм Великий куш 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

В ході розслідування детектив виходить на слід якогось режисера Макса о’лірі. Але, в кінцевому підсумку виявляється, що він не має ніякого діла до шантажу Брауна. Тоді ситуація і зовсім заходить у глухий кут, тепер підозрюваних стало куди більше.

Режисер: Джастін Дейлі
В ролях: Джеймс МакКэффри, Эбон Мосс-Бакрак, Зої Белл, Білл Сейдж, Роберт Форстер, Ден Хедайя


загрузка...