Фільм Вересень в Ширазі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Щасливе життя для самої звичайної єврейської родини, що мешкала в Ірані, закінчується, коли в дім приходить революція. Життя молодої дівчини, ще недавно така щаслива і безтурботна, перетворюється на справжнє пекло, і тепер вона змушена самостійно протистояти всьому світу. Відбулася неймовірно заможної родини, вона не здатна зрозуміти, як так сталося, що за кілька днів життя круто змінилася, ставши зовсім інший. Адже, здається, ще недавно батько показував їй прикраси, які продавав за кордон, і дозволяв вибрати найкрасивіші для себе.

Тепер же, дізнавшись про те, що чоловік торгував ювелірними виробами із зарубіжними країнами, його оголосили шпигуном. Чудово розуміючи, що батько не робив нічого такого, і вже точно не міг бути таємним агентом, дівчина не здатна допомогти йому. Змирившись зі страшною долею, сім’я вирішує рятувати свої життя, сподіваючись, не потрапити у в’язницю. Звертаючись за допомогою до Америки, яка могла б забезпечити їм притулок, вони ще не знають, що, можливо, саме це прохання і була їхньою головною помилкою.

Перелякані, позбавлені будинку і тилу, вони повинні будуть виживати в цьому страшному світі, де кожен сам за себе, і для слабких місць. Фільм Вересень в Ширазі (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вейн Блер
В ролях: Сальма Хайек, Едріан Броуді, Шоре Агдашлу, Габріелла Райт, Алон Абутбул, Ентоні Азізі, Башар Рахаль, Нассер Мемарзиа, Бен Юсеф, Армін Амірі


загрузка...