Моллі хотіла б жити в іншому світі, але у неї ніхто не питав нічого про її бажаннях. Тому коли почався апокаліпсис, їй доводилося робити все можливе, щоб вижити. Незрозуміло звідки з’явився вірус за мізерно короткий час винищив велику частину людства, значна кількість людей перетворив в зомбі, а жменьці зберегли розум доводилося постійно переїжджати, щоб сховатися від ходячих мерців. Цього разу коханий Моллі, якого звали Ніком, запропонував вирушити на віддалені острови, сподіваючись, що хоч там не буде жодної тварини, що обожнює людське м’ясо, героїня відразу погодилася, після чого ця парочка вирушила в дорогу.

Вони проїхали вже досить багато, а коли до аеропорту, де героїв повинен був очікувати один Ніка по імені Джиммі, з яким вони і збиралися полетіти, залишалося недалеко, Моллі раптом стало погано. Вона знала, що це не вірус до неї причепився, так як ні з одним зомбі вона не вступала в контакт, а коли їй трохи полегшало, герої спробували продовжити поїздку, але не тут-то було. Машина Ніка завелася, але не зрушила з місця, оскільки застрягла в піску. Фільм Від цього пісок стає червоним (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А як тільки той самий зомбі вже і серед білого дня візьметься ганятися за героїнею, вона почне думати, що жити їй залишилося лічені години, адже сили у неї були на межі, вода закінчувалася, а розраховувати на чиюсь допомогу не доводилося.

Режисер: Колін Мініхан
В ролях: Бріттані Аллен, Хуан Ридингер, Мервін Мондесер, Крістофер Хіггінс, Ендрю Сапэнз, Майкл Пилипович, Ніко Девід, Ділан Плэйфейр, Стів Джадкінс, Kyle McCachen

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress