Фільм Видима пітьма (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Індійські батьки Ронні переїхали в Лондон ще до народження сина, тому молода людина вважає себе справжнім британцем, провів тут все своє життя і рідко думає про Батьківщину предків. Хлопець закінчив школу, художній коледж, став відомим художником, успішним молодим чоловіком з великим красивим будинком і майбутньої великої кар’єрою. Одного разу художник стає відомо, що його мати, не повідомивши нікому, прийняла досить несподіване рішення відвідати Батьківщину, де її слід загубився. З жінкою стався нещасний випадок, після чого вона пропала безвісти. Хороший син відразу ж вилітає в Індію, щоб знайти зниклу матір, і отримує повідомлення, що жінка потрапила в нещасливий інцидент і опинилася в лікарні міста Калькутта.

Ронні поспішає до Калькутти, щоб забрати постраждалу бідолаху додому в Британії, але не встигає вчасно і вже на місці дізнається, що його мама стала черговою жертвою загадкової серії ритуальних вбивств, що відбуваються в місті та околицях. Смерть улюбленої матері – жахлива новина, яку посилює факт, що в очах місцевих поліцейських служб британський гість є одним з головних підозрюваних у ритуальних жертвоприношеннях.

Тепер чоловікові потрібно одночасно розкрити серію жорстоких злочинів, очистити своє ім’я від поліцейського підозри і найголовніше — помститися за пролиту сімейну кров. Фільм Видима пітьма (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ніл Бісвас
Актори: Саян Гупта, Саломе Гуннарсдоттір, Ніл Бхупалам, Сима Бісвас, Джаз Деол, Каушик Мітра, Джанардана Гош, Санджай Пол


загрузка...