Фільм Відпочинок акушерки (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У сім’ї молодої жінки на ім’я Сара велика радість-скоро у них з’явиться дитина. За сюжетом «Відпочинок акушерки» Сара знаходиться на сьомому місяці вагітності. Жінка мріє про те, щоб народити малюка не в пологовому будинку, а в домашніх умовах. Одного разу наша героїня познайомилася з акушеркою Джиною, яка практикує домашні пологи. Сара просить Джину втілити її мрію в реальність. Але в цій історії не все так гладко. Вся справа в тому, що Сара запідозрила Джину в тому, що вона веде себе якось дивно: вона небезпечна не тільки майбутній дитині, але і всій родині.

Сара ще в самому початку вагітності прийняла для себе рішення народжувати тільки вдома, і зараз, перебуваючи на сьомому місяці, вона знайомиться з акушеркою Джиною. Ця особа практикує домашні пологи, тому Сара хоче найняти її на роботу, щоб та не тільки допомогла їй народити поза госпіталю, але і доглядала перші місяці за новонародженим. Однак чим довше Сара спілкується з Джиною, тим сильніше відчуває небезпеку, що виходить від милої акушерки.

Зовсім скоро героїня кінострічки раптово зрозуміє, що Джина небезпечна не тільки для неї самої, але і для дитини, і потрібно терміново зупинити підступну шалену акушерку. Фільм Відпочинок акушерки (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Letia Clouston
Актори: Кеті Савой, Пенелопа Мітчелл, Біллі Армстронг, Кеті МакКлеллан, Ніккі Лі


загрузка...