Компанія кращих друзів вирішила відсвяткувати зустріч Нового року далеко від усіх, в горах. Напідпитку хлопці забралися в старий і іржавий Фунікулер, на якому вирушили відзначати свято, нікого не попередивши. Візок рухався вгору з жахливим скрипом і зупинився над прірвою, остаточно закінчивши рух. Морозне повітря принизує зловісна тиша, яка не обіцяє нічого хорошого. З’явився запах смертельної небезпеки. Злякавшись, хлопці роблять численні спроби знайти вихід з непростої ситуації.

Приятелі, звиклі триматися осібно і не звертати увагу на поради старших, тепер переглянуть свої погляди на життя. Колишні товариші стають справжніми ворогами, зима і холод покаже хто є хто. Боягузтво, заздрість і малодушність роблять свою справу, молоді люди чіпляються за життя за всяку ціну.

Завдяки такому заходу, вони побачать один одного з нового боку, в тому числі і себе. Кайдани морозу не дають сидіти на місці, а значить потрібно ризикувати, щоб залишитися в живих. Фільм Відрив (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тигран Саакян
Актори: Ірина Антоненко Денис Косяков Інгрід Олеринська Михайло Філіппов Андрій Назімов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress