Фільм Відродження (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Всупереч всьому, кожен з нас виступає грішною людиною. Ми можемо намагатися не піддаватися спокусам, дотримуватися обітниці і бути самими щирими, але все це буде лише передумовами до того, щоб в один з днів зірватися і почати грати в абсолютно іншу гру. Сховати можна все, що завгодно, шкода, що не на завжди. Відповідно до законів природи, рано чи пізно правда спливе назовні і тоді всім буде погано. У центрі сюжету представленої драми виявляється зразковий сім’янин по імені Илайя. Прийнявши шлях пастора, герой завжди був простосердечным людиною, великодушність якого не знало меж.

Але одного разу, все кардинальним чином змінилося в його житті. Коли доля зводить його з вічним бунтарем на ім’я Деніел, все в одну мить перевертається з ніг на голову. Пристрасть, що виникає між героями не піддається ніяким логічним поясненням, але має так поступати пастору? Під час розвитку сюжету картини ми бачимо, як відбувається протистояння сил добра і зла. Фільм Відродження (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Те, як пастор намагається втекти від дійсності і сховатися в світі молитов, благаючи про прощення здається безглуздим, адже в кінцевому результаті йому доведеться зробити вибір. Чи залишиться він відданий вірі своїй, або кинувши все зникне в світі, повному гріхів і обману?

Режисер: Карл Мюллер
В ролях: Френ Кранц, Адам Голдберг, Ніккі Уїлан, Кет Фостер, Ендрю Дж. Уест, Ерік Ладен, Стів Ейджі, Луїс Херардо Мендес, Пет Хілі, Гаррі Хемлін


загрузка...