загрузка...


Героїня фільму «Викрадення» звичайнісінька жінка, яка залишилася одна, після розлучення і змушена самостійно виховувати дитину. Карла звичайна офіціантка і й доводиться багато часу проводити на роботі, але вона намагається приділяти увагу і синові, якого дуже любить, тим більше, що чоловік намагається його відібрати. В один зі своїх вихідних, героїня фільму вирушає з сином в парк розваг, де хлопчика викрадають. Мати впадає в поліцію, сподіваючись на те, що сина швидко знайдуть, однак справа приймає затяжний характер.

Досить швидко невтішна мати розуміє, що якщо вона хоче повернути сина, то доведеться діяти самостійно. Карла, яка ніколи не відрізнялася рішучістю, зробить відчайдушну спробу розібратися в те, що сталося. Жінка готова знести будь-які перешкоди, для того щоб повернути сина. Хто стоїть за викраденням, чоловік, який вже намагався його забрати, або хтось інший? Але які можуть бути вороги у простій офіціантки зі звичайної забігайлівки, адже вона не в змозі навіть заплатити викуп.

Подивившись цей фільм ви дізнаєтеся відповіді на всі питання і побачите на що здатна мати, коли її дитині загрожує небезпека… Фільм Викрадення (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Луїс Прієто
В ролях: Холлі Беррі, Дена Гурье, Лью Темпл, Крістофер Беррі, Роберт Уокер Браншод, Курт Краузе, Річі Монтгомері, Малія Річардсон, Джастін Лебрун, Діді Костін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress