Фільм Вимираюча порода (2008) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Герой фільму «Вимираюча порода» Олександр Пірс був моторошним лиходієм, його містили в ізоляторі, і багато хто сподівався, що його незабаром страчують. Але злочинець, не бажаючи гинути, задумав втечу. Підмовивши кількох ув’язнених, він разом з ними риє підкоп. Згодом негідника разом з подільниками вдається вибратися з в’язниці. Опинившись на волі, вони відправляються в безлюдну пустелю, розташовану в Тасманії. В дорозі у втікачів закінчується їжа. Не бажаючи терпіти голод, винахідливий Олександр вбиває своїх дружків і, розбивши їх, запасається м’ясом.

Через роки дослідники, намагаючись спростувати науковий факт про вимирання тасманійських вовків, приїжджають в пустелю, де колись мешкав цей звір. Блукаючи по безлюдних землях, вони знаходять будиночок, в якому живе дивне сімейство. Раптово селюків накидаються на приїжджих і, скрутивши їх, замикають бідолах в сараї. Зовсім скоро бранці розуміють, що потрапили в лапи людожерів.

Жителі будиночка в пустелі є нащадками пірсу. Вони, сповідуючи заповіти предка, харчуються тільки людиною і частенько ловлять заблукалих подорожніх. Фільм Вимираюча порода (2008) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джоді Двайер
В ролях: Натан Філліпс, Лі Уоннелл, Біллі Браун, Мирра Фолкс, Мелані Валльехо, Кен Редлі, Ілейн Хадсон, Шерідан Харві, Пітер Докер, Борис Бркіч


загрузка...