Фільм Він любив їх усіх / Смертельний Шлюб (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


«Він любив їх усіх / Смертельний Шлюб онлайн» — це абсолютно нове кіно, яке тільки-тільки встиг порадувати всіх, хто любить плоди сучасної кіноіндустрії. Фільм зроблений у США, він знятий в жанрі трилера під керівництвом режисера Джейка Хелгрена. Ключові ролі талановито і дуже креативно, по-яскравого виконали Кетерін Бэйлесс, Деймон Дэйуб, Елі Кобрин, Тіффані Хайнс, У. Тревел. Треба відразу сказати, що сюжет цієї картини приверне увагу багатьох глядачів, особливо цінують такий жанр, як легкий хоррор. Ця дівчина щаслива, вона вийшла заміж за коханого, гідного, милого.

Але поступово її доля перетворюється в хаос і страх. Так вийшло тому, що, виявляється, чоловік – особистість з «подвійним дном». Він і злодій, і ошуканець, та ще й убивця. Жити тепер просто неможливо, адже всі мрії зруйновані і не зрозуміло, що чекає попереду. Особливо привабливо тим, що тут змішані жанри трилера, бойовика, глибокої драми. Тому картину можна рекомендувати всім. Фільм Він любив їх усіх / Смертельний Шлюб (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Окрилена любов’ю Сара Росс пов’язує себе узами шлюбу з ідеальним красенем Лео, але незабаром вона починає усвідомлювати, що її чоловік не просто злодій і аферист, але цілком ймовірно ще і вбивця, а Сара наступна кого він захоче взяти в лещата своїх убивчих почуттів.

Режисер: Джейк Хелгрен
В ролях: Кетерін Бэйлесс, Деймон Дэйуб, Елі Кобрин, Джим Жмут, Тіффані Хайнс, Уіл Тревел


загрузка...