Фільм Він там (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Приємна жінка середніх років поодинці піднімає двох дочок. Їй доводиться багато працювати, щоб її дівчатка виглядали добре і ні в чому не потребували. Вона змогла стати для підлітків найкращою подругою, тому рішення відправитися у відпустку разом зустріли з радістю. В якості місця відпочинку одноголосно вибрали пансіонат, розташований серед вікових дерев на березі чистого озера. Дзвінка тиша, що порушується тільки співом птахів і шумом вітру, спонукала до розміреного відпочинку. Власник котеджу зміг облаштувати майданчик по вищому розряду, тому більшу частину часу дами проводили в кафе, на каруселях і просто прогулюючись по лісових стежках.

В один із днів в пансіонаті з’явився новий постоялець. Чоловік одразу сподобався одинокої матері. Він галантно доглядав, щедро обсипав компліментами, задаровував квітами і цукерками і, головне, подобався дівчатам. Жінці, яка багато років не знала чоловічої ласки, він здавався втіленням ідеалу. Вона з головою поринула в давно забуті стосунки і дозволила собі розслабитися, приймаючи спалахнули почуття за любов. Їй здавалося, що тепер життя змінитися.

Так воно і вийшло, але в несподіваному світлі. Романтичний донжуан виявився маніяком, які хочуть принести в жертву невідомих сутностей маму і двох чарівних дівчат. Фільм Він там (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Куїнн Лашер
Актори: Івонн Страховськи, Джастін Бруенінг, Анна Пніовскі, Ебігейл Пнёвскі, Стефані Коста, Джуліан Бейлі


загрузка...