Одного разу старий музикант на ім’я Джиммі вирішив зібрати рок-групу з молодих і талановитих хлопців. За сюжетом «високої напруги» солістка даного музичного колективу виявилася занадто соромливою. Вона боялася виступати перед великою аудиторією. Але, в справу втрутився випадок. Одного разу по Рейчел вдаряє блискавка. Тепер вона перетворилася зі скромної дівчини в справжнісіньку фатальну красуню і відірву, якій і море по коліно. Вона більше не боїться великих залів. Але, у групи в зв’язку з цим з’явилися нові проблеми, куди більш серйозніше колишніх неприємностей.

Старіючий музикант Джиммі об’єднує молодих і талановитих хлопців в музичну групу. Підібравши юну учасницю, Джиммі стикається з труднощами, ця дівчина, яку звали Рейчел, боїться виступати перед великою аудиторією. Несподівана допомога приходить згори-в дівчину потрапляє розряд блискавки, який кардинально змінює її.

Тепер її нічого не лякає, вона відривається на сцені і заводить глядачів, проте скоро виникають інші труднощі. Фільм Висока напруга (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алекс Келеджіан
Актори: Девід Аркетт, Люк Вілсон, Еллі Гонін, Райан Доноху, Перрі Рівз, Ерік Стоклін, Елізабет Райс, Бекка Уокер, Грейс Беннон, Р. Брендон Джонсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress