Фільм Володарі хаосу (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Трилер «Володарі хаосу» (2018) виробництва Великобританія і Швеція нагадає глядачам про той страшний час 90-х років, коли вседозволеність деяких індивідів могла призвести до страшних наслідків, вірніше, вона і призводила часто до них. Ідея для багатьох була сенсом життя, а всіх незгодних з нею жорстоко гнобили і переслідували ті, хто з якоїсь дивної випадковості вважали себе мало не богами. У цій кінострічці можна побачити звістку закулісний світ такого музичного напрямку як важкий рок. Тільки з першого погляду може здатися, що це тільки музика, нехай гучна і своєрідна, але тим не менше сама звичайна.

Ні, насправді це було ціле ідейний напрямок, яке сприяло пробудженню неонацизму і неоязичництва. Тут був справжнісінький страшний культ Сатани з підпалами церков та іншими жорстокими витівками. Ця музика немов говорила про готовність потрясти все людство і максимально проявити себе в різних видах нелюдських і жорстоких злочинів. Саме в цей час один такий фанатичний музикант, ім’я якого було Варг Вікернес, і потрясає весь світ гучним вбивством свого товариша, так само займався блек-металом. Загиблий теж належав до тих, хто дотримувався антихристиянського культу.

Цей 25-ти річний хлопець очолював групу під назвою «Хаос» і носив звучне ім’я Евронімус. Що ж було далі після таких трагічних подій цієї історії? Фільм Володарі хаосу (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Йонас Окерлунд
Актори: Рорі Калкін, Еморі Коен, Скай Феррейра, Джек Кілмер, Ентоні Де Ла Торре, Вальтер Скарсгард


загрузка...