Фільм Вони залишаються (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Кейт і Джесіка в минулому були пристрасними коханцями. Зараз вони охололи і просто працюють разом. Одного разу з дивного і тихого природного куточка стали надходити повідомлення про дивну поведінку тварин. Крім незайманої природи, річок з чистою водою і найкрасивіших заходів сонця, ця місцевість має сумну славу. Секта «Родина Менсона» здійснювала неподалік страшні ритуальні вбивства. Вчені вирушили на місце події. Розбили табір на мальовничій галявині серед високих дерев, покритих мохом, провели прекрасний вечір біля багаття. Почавши дослідження, вони були спантеличені нетиповими звичками комах.

Після виявлення дивного артефакту обладнання перестає показувати дані правильно. Не розібравшись, хлопці звинувачували один одного в некомпетентності, не підозрюючи, що причина в іншому. Крім проблем з технікою, науковці відчули нез’ясовні зміни у своїх почуттях. Прокинулися давно забуті бажання та емоції. Щоб краще зрозуміти, що відбувається, Кейт відправляється на довгі прогулянки по околицях.

Поступово він починає бачити дивні речі, відчувати тривогу, втрачати зв’язок з реальним світом. Стан нервозності, близьке до параної не дає йому спокою. Фільм Вони залишаються (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Філіп Джелэтт
В ролях: Ребекка Хендерсон, Вільям Джексон Харпер


загрузка...