Розрізнені групи молодих американців безтурботно подорожують по різних куточках сонячної Каліфорнії. Шановний лідер об’єднує безробітну молодь в моноліт. Узагальнена ідея, пов’язана з популярною музикою, викликає подив. Талановитий оратор під звуки фанфар створює секту. Сувора ієрархія і глибока ідея єднання безликих земель поглинула єство пізнання. Справжні патріоти прагнуть розділити награбоване майно таємно від господарів.

Щоденні проповіді і перша кров бандитів надихають розбійників на незаконне вторгнення. Після ретельного спланованого грабежу свідків ліквідують марно. Безвихідна ситуація не викликає сум’яття. Оперативні розробки створюють загрозу для осмислення поразки в прийдешніх баталіях. Технічний персонал без господарів ранчо впевнено розважається, запрошуючи в будинок знаменитостей і заможних друзів з бомонду. Пробралися всередину будівлі злочинці після пограбування відвідувачів особняка свідків у живих не залишають.

Під дією наркотиків фігуранти жорстоко ріжуть тіла очевидців на акуратні шматочки, що суперечить здоровій логіці. Безвихідне становище жертв агресії критики не витримує. Фільм Вовки біля дверей (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Р. Леонетті
В ролях: Фредерік Кив, Лукас Адамс, Адам Кемпбелл, Alixzandra Dove, Джейн Качмарек, Майлз Фішер, Елізабет Хенстридж, Ерік Ладин, Кеті Кессіді, Спенсер Деніелс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress