Фільм Вуглець (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Антуан – впливовий бізнесмен, який досяг успіху завдяки гострому розуму і кмітливості. Тепер він володіє величезною компанією, де працюють сотні співробітників. Його бізнес процвітає, приносячи солідні дивіденди головному герою і його діловим компаньйонам. Однак майже у будь-якої успішної людини є вороги і заздрісники. Не є винятком з цього правила і сам Антуан. В результаті підступів могутніх супротивників він потрапляє у важке становище. Фірма багатого підприємця опиняється на межі банкрутства. Проблеми, що обрушилися, загрожують вже не тільки фінансовому стану чоловіка, але і його свободі. Але головний герой звик відповідати ударом на удар.

Він не збирається здаватися, навіть перебуваючи в невигідній позиції. Єдиний вихід в даній ситуації для молодої людини – провернути одну з найбільших в історії країни афер. Він прекрасно усвідомлює всю небезпеку цього кроку. Найменша помилка в ході ризикованої операції відправить Антуана за грати до кінця його днів. Фільм Вуглець (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

На цьому слизькому шляху його чекає зрада найближчих людей, а також смерть багатьох своїх соратників. Однак підприємець уже не може вийти з гри, ставкою в якій є його власне життя.

Режисер: Олів’є Маршаль
Актори: Бенуа Мажимель, Gringe, Идир Чендер, Лаура Смет, Мікаель Юн


загрузка...