Фільм Вурдалаки (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молоденька дівчина Мілена нічого не знала про те, ким вона є насправді, а була впевнена, що нічим не відрізняється від інших людей. Ця дівчина пасла худобу і поки ще не замислювалася про те, щоб вийти за когось заміж, та й вибору особливого в її селі не було, тому героїня займалася тим, що вміла і намагалася не забивати собі голову дурницями. Іноді цю дівчину траплялося бачити те, чого вона не могла пояснити, тоді вона зверталася до знайомого батюшки Лавру, який намагався пояснити Милене, що поруч з людьми живуть страшні створення, але боятися їх не варто, принаймні до тих пір, поки вони не являть себе.

В один із днів героїні здалося, що вона зацікавила якесь злісна істота. Це сталося тоді, коли вона намагалася допомогти вибратися загубилася раніше кізоньки з ями — так думала Мілена, коли намагалася витягнути цю тварину. Але потім на неї кинулася кажан, дівчині здалося, що хтось або щось затягує козу під землю. Коли ж вона повернулася в село, то відразу пішла до Лавру і розповіла про побачене нею. Батюшка сказав, що це не до добра, він припустив, що повернулися вовкулаки, а потім зажадав, щоб Мілена помолилася з ним. Цьому чоловікові було відомо, ким насправді є ця дівчина, він усвідомлював, що якщо вампіри заполучат її, то багатьом людям не минути лиха. До пори він вирішив нічого не говорити Милене, але сам почав готуватися до бою, роблячи гострі кілки.

Пізніше Лавр поговорить з Андрієм — недавно прибув у село хлопець, який повідомив батюшки, що його чекають в Петербурзі, на що Лавр відповів, що його місце тут, нікуди він не поїде. Андрій закохається в Мілену, а коли вона стане полонянкою вампірів, ця молода людина кинеться на її пошуки, бажаючи врятувати життя коханої. Фільм Вурдалаки (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Сергій Гінзбург
Актори: Анатолій Гущин, Костянтин Мілованов, Андрій Руденський, Юлія Ауг, Аглая Шиловська, Анна Арланова, Михайло Пореченков, Ігор Хрипунів, Михайло Жигалов, Костянтин Крюков


загрузка...