У цій частині фільму Лорі Строуд належить протистояти жорстокому маніякові Майклу Майерсу, який 40 років тому вирізав усіх своїх родичів і загримів у психлікарні для особливо буйних. Тепер у Лорі є сім’я і діти. Жінка досі пам’ятає, як Майерс динамічно і холоднокровно вбивав всю свою сім’ю протягом чотирьох десятків років. Хеллоуїн люблять всі. В цей день всі обряжаются у страшні і безглузді костюми, прикрашають будинки, влаштовують гуляння, ходять по домівках і просять гостину. Діти Лорі дуже люблять Хеллоуїн і готуються до нього дуже ретельно підбирають костюми, прикрашають будинок і т. п.

Але цей Хеллоуїн обіцяє бути дуже непередбачуваним і моторошним. Через 40 років Майерс збігає з спеціалізованої в’язниці, щоб закінчити розпочату справу. Головна його фішка в тому, що маніяк вбиває лише на День всіх Святих… Хоча пройшло вже багато років. але Лорі у всеозброєнні. Фільм Хеллоуїн (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У жінки є вдома цілий арсенал зброї, і вона не допустить, щоб цей Хеллоуїн став для її дітей і для неї останнім Біда в тому. Що на Хеллоуїн всі одягають маски, а Майерс буде саме в ній у тій самій, в якій він був 40 летт тому.

Режисер: Девід Гордон Грін
В ролях: Джуді Грір, Джеймі Лі Кертіс, Нік Касл, Уїлл Петтон, Вірджинія Гарднер, Майлз Гатрі Роббінс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress