Сюжет гостросюжетного фільму жахів «Ховайся на світлі» дивитися в хорошій якості HD, розгортається навколо групи друзів, які в гонитві за новими гострими відчуттями вирішили відправиться в старий покинутий притулок для дітей. У цього притулку вкрай погана репутація. Після попадання в будівлю хлопці опинилися в дуже великій небезпеці, адже вони потрапили в пастку сил демонів, які не боятися нічого, крім світла… Компанія друзів вирішує полоскотати собі нерви і відправитися в старий покинутий дитячий притулок, про який ходить безліч страшних чуток.

Однак коли хлопці опинилися всередині, вони зрозуміли, що в цьому місці можна не тільки натерпітися страху, але і втратити життя. Надприродні сили атакували непрошених гостей і єдиним захистом від примар стає світ, в зоні якого потойбічна нечисть безсила. Фільм Ховайся на світлі (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У гонитві за гострими відчуттями група друзів відправляється в покинутий дитячий притулок із жахливою репутацією і опиняється в пастці демонічних сил, які бояться тільки світла. Друзі увірвалися в покинутий притулок і швидко опинилися в пастці і билися проти неприродних сил.

Режисер: Мікі МакГрегор
Актори: Ерік Робертс, Джессі Джеймс, Мерсі Мелік, Девід Кей, Клейтон Снайдер, Чандлер Мессі, Алексіс Бузер Стерлінг, Ліндсей Ламб, Стерлінг Джонс, Барбара Кіген

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress