Фільм Хранителі душ (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Події американського трилера режисера Шеллі Коул «Хранителі душ» (Body Keepers) розгортаються в невеликому містечку Недерланд, штат Колорадо. Місцеві жителі живуть тихим і спокійним життям. У цьому маленькому американському містечку практично ніколи не відбувається нічого дивного і незвичайного. Але одного разу Недерланд сколихнула гучна новина про зникнення місцевої дівчини-підлітка. На наступний день після її зникнення, група дітей починає сперечатися про те, де ж зараз знаходиться зникла.

В ході своєї гарячої суперечки учні вирішують проникнути в сарай, щоб вкрасти деякі деталі для свого проекту. От тільки вони і уявити собі не могли, що тут вони натрапити на заховане в сухому льоду тіло. Але хто ж поклав його сюди? І хто стоїть за зникненням дівчини-підлітка? Фільм Хранителі душ (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У Недерленде, штат Колорадо, продовжують зникати діти. Як-то раз, компанія школярів має намір розкрити сарайчик, щоб викрасти складові для власного проекту. Там вони помічають заледеніле тіло. Пробудивши диявольську суть вони з’ясують, що насправді означає «холод, як в пеклі».

Режисер: Шеллі Коул
В ролях: Тревор Ліон, Остін Allwein, Дарлена Шантель, Мег Сміт, Дженніфер Чіполла, Тоні Седільо, Poyfair Тейлор, Ніколас Лі, Мері Кей Ірвін, Одрі Джонс


загрузка...