Фільм Хвора колишня (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет канадського трилера «Хвора колишня» (Twisted) розгортається навколо прекрасної дівчини по імені Кара, яка не так давно стала справжньою підтримкою і опорою для свого коханого хлопця Тайлера. Дівчині вдалося поставити коханого на ноги після того, як він пережив найбільш складний та бурхливий період у своєму житті. Тепер же у пари все просто чудово. Вони спокійно готуються до весілля і знаходяться на сьомому небі від щастя. Здавалося б, нічого не може зруйнувати цю ідилію.

Але несподівано все перевертається з ніг на голову, коли в місто повертається Ізабель – колишня кохана Тайлера. Останнім часом вона лежала в клініці, де проходила реабілітацію від наркотичної залежності. І ось тепер вона повернулася з нав’язливою ідеєю повернути свого колишнього. Фільм Хвора колишня (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Само собою, Кара відразу відчула загрозу з боку Ізабель, адже вона не так відверта, сексуальна і розкута, як її суперниця. Але чи вдасться їй утримати свого нареченого? Чи зможе вона впоратися з гнівом і напором його колишньої коханої?

Режисер: Філіп Ганьон
Актори: Елізабет Арнуа, Морган Келлі, Кімберлі-Сью Мюррей, Вікторія Санчес, Томас Мітчелл


загрузка...