загрузка...


Міллер — шахрай, який не так давно обзавівся величезною сумою грошей. Він вкрав пристойні кошти і надійно їх сховав, щоб ніхто не зміг до них дістатися. Тепер у бандита є можливість почати нове життя. Герой може дозволити собі придбати все, що завгодно. Завдяки фінансам чоловік може назавжди залишити злочинну діяльність і стати законослухняним громадянином. Персонажу необхідно йти строго за спланованим планом, тоді все його задуми зможуть здійснитися.

Поки задовольнятися вкраденим кушем злочинець не може, адже зловмисника можуть відстежити, відібрати ці гроші і засадити за ґрати. Поки велика сума знаходиться в надійному тайнику, чоловік не турбується про неї. Однак, це абсолютно марно. У цей час гроші вдається знайти трьом хорошим товаришам. Молоді люди шалено раді, що змогли виявити дорогу знахідку. Легких грошей заробляти юнакам ще не вдавалося. В одну мить героям вдалося розбагатіти, при цьому їм не довелося нічого робити. Товариші навіть не замислюються, що легких грошей не буває і за все необхідно платити.

Коли власник грошей зрозуміє, що хтось їх забрав собі, то вирішить негайно відібрати купюри. Крім цього він вирішить їх покарати. Фільм Я заберу твої гроші (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Лакі МакКі
У ролях: Джон Кьюсак, Еллара Колтрейн, Уілла Фіцджералд, Джейкоб Артист, Нед Белламі, Антоніо Джей Белл, Джоанна Макгинли

загрузка...