загрузка...


Робототехніка в осяжному майбутньому досягає неймовірних результатів, створюючи моделі, інтелектом наділені і здатністю людські відчувати емоції, зовні не відрізняються від справжніх людей. Роботи стають загальнодоступним придбанням, призначеним для надання допомоги в побуті. Подружня пара з деяких пір починає відчувати труднощі з виконанням домашніх обов’язків, що потребують забагато часу. У них не залишається сил для надання уваги другій половинці, що може негативно відбитися на романтичних взаєминах, що опинилися під загрозою. Щоб виправити ситуацію, що склалася, Джеймс і Софія вирішують придбати неживе, людиноподібне створення.

В їх розпорядження надходить сучасна розробка техніків по імені Генрі. Домашній помічник запрограмований на беззаперечне підпорядкування своїм господарям, зобов’язаний виконувати будь-які доручення. Удосконалена модель має здатність вловлювати нюанси у взаєминах домочадців, гармонійно вливаючись в загальну атмосферу, поступово встановлюючи родинні зв’язки.

Подібні особливості перетворюють робота практично в третього члена сім’ї, що створює непередбачені проблеми. Фільм Як живий (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джош Янович
В ролях: Akaash Yadav, Lisann Valentin, Еддісон Тімлін, Дрю Ван Екер, Марк Фамиглетти, Стівен Стрейт, Ellen Michelle Monohan, Хіларі Баррафорд, Джеймс д’арсі, Ніколас Бароуди

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress