В центрі історії знаходиться молодий персонаж, одного разу найнятий досвідченим мільярдером. Головне завдання юного героя – це тестування жінки-робота. Йому необхідно відправитися в віддалене містечку, подалі від звичайних громадян і зайнятися тестуванням жінки з штучним інтелектом. Це важливий процес, і головному герою потрібно з великою часткою відповідальності поставитися до цього завдання. Намагаючись робити все ефективно, хлопець намагається показати себе з неймовірного боку. Мільярдер прекрасно розуміє, що, розбагатівши на високотехнологічних розробках, він не повинен зупинятися, а постійно повинен впевнено рухатися вперед, показуючи неймовірні результати.

Багато випробувань ще належить пережити чоловікові. Намагаючись тримати все під контролем, персонаж бачить, як несправедлива до нього доля. Тестування почалося не так, як запланував головний герой. Тепер його чекає багато випробувань, впоратися з якими дійсно нелегко. Чи вдасться юному персонажу домогтися ефективних показників і не розчарувати свого наймача?

Або все-таки бізнесмен буде явно незадоволений поведінкою свого протеже? Це і багато іншого належить з’ясувати юному даруванню. Фільм З машини (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алекс Гарленд
В ролях: Донал Глісон, Алісія Вікандер, Оскар Айзек, Соноя Мідзуно, Корі Джонсон, Клер Селбі, Сімара А. Темплмен, Гана Баярсайкан, Тіффані Письмі, Еліна Алминас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress