Поява інтернету вважається значущою подією в розвитку інформаційних технологій. Ставши загальнодоступним ресурсом, надають кожному користувачеві необмежені обсяги різнопланової інформації, він значно полегшив людям життя, спростивши багато процесів, одночасно надаючи широкий вибір для визначення способів цікавого проведення часу. Проте, крім позитивних моментів з часом з’явилися небажані побічні ефекти, пов’язані з використанням мережі зловмисниками, які переслідують певні цілі. Жертвою мережевих злочинців випадково стає молода особа,яка не підозрює про важкі випробування. Вона нещодавно зняла нове житло, цілком відповідає її вимогам і фінансовим можливостям, де благополучно влаштувалася для подальшого проживання.

Виявляється, будинок був буквально напханий відеокамерами, за допомогою яких велося цілодобове спостереження за дівчиною, яка не має уявлення про те, що відбувається. Одночасно всі відзняті відеоматеріали транслювалися безпосередньо в інтернеті. Трохи пізніше зловмисники вломилися в приміщення і в прямому ефірі розправилися над нещасною жертвою. Про трагедію, що сталася, дізнається рідний брат покійниці. Він негайно вирушає на пошуки безсердечних злочинців, які влаштовують жахливі страти.

Йому належить подолати серйозні перепони на шляху до з’ясування особистостей негідників, які забрали життя єдиної сестри. Фільм За тобою стежать (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джон Геддес
Актори: Лів Коллінз, Адам Сейболд, Марк Гібсон, Кирило Белоуссов, Микелль Вайри

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress