загрузка...


Молода талановита американка потрапляє в складну життєву ситуацію. Популярна актриса стає жертвою власної неврівноваженості. Стався в сімейному колі несподівано спалахнув конфлікт призводить до непередбачуваних наслідків. Перебуваючи у збудженому стані, Марки здійснює напад на родичів. В результаті інциденту в числі постраждалих виявляються мати і рідна сестра. Судовим рішенням запобіжним заходом до знаменитої персони обирається домашній арешт. В цілях збереження репутації, вона знімає тимчасове житло, де змушена розділити сусідство з незнайомим громадянином.

Сусідський хлопець веде себе досить дивно і викликає серйозні підозри у поселилася поруч арештантки. Незабаром стурбована дівчина починає помічати за собою стеження підозрілого незнайомця. Ретельно обстеживши нову оселю, вона буквально всюди знаходить приховані камери відео спостереження. Стривожена героїня намагається докопатися до істинних причин підвищеної уваги до своєї персони від юного сусіда.

Загадковий будинок приховує безліч сумнівних таємниць і загадок, які належить вирішити заручниці чотирьох ворожих стін. Фільм Занепала зірка (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дейв Швеп
В ролях: Анали Тіптон, Тайлер Лабін, Лорен Боулз, Алекс Ломбард, Моніка Коулмен, Наташа Лорінг

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress