Фільм Запит в друзі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Лора студентка коледжу, як і вся сучасна молодь, дівчина любить сидіти в соціальних мережах, в інтернеті. І одного разу, переглядаючи список друзів, на одному відомому сайті, студентка виявила сторінку дівчини на ім’я Марина. Тільки Лора навіть не пам’ятала, коли додала цю незнайомку, але зате її дуже налякала фотографія, що стояла на головній сторінці. Тоді дівчина вирішила, що може видалити таємничу Марину з своїх друзів і поставити у чорний список. На наступний день вже на навчанні, Лора дізнається, що дівчина, сторінки якої, вона так спокійно видалила з контактів на сайті, покінчила з собою, причому зробила це прямо перед камерою, і запис є в інтернеті.

Студентка не надала цьому значення, адже вона не знала зовсім цю дивну особу, але коли прийшла додому, виявила жахливу запис самогубства у себе на сторінці. Лора намагалася видалити це відео усіма можливими способами, в тому числі і разом зі своїм акаунтом соціальної мережі, але у неї нічого не вийшло, і від цього стало моторошно страшно. І після цього навколо студентки стали відбуватися дивні і навіть страшні речі, які торкнулися її реальних друзів.

І тепер дівчині нічого іншого не залишається, як дізнатися, хто така Марина, чому покінчила з собою і, головне, навіщо після смерті переслідує саме Лору. Фільм Запит в друзі (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Симон Ферхоэвен
В ролях: Алісія Дебнем-Кері, Вільям Моусли, Коннор Паоло, Брітт Морган, Брук Маркам, Шон Маркетт, Лизль Алерс, Шэшони Хол, Сьюзен Дэнфорд, Чи Равів


загрузка...