Фільм Заручені (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Звичайна прогулянка в магазин для Одри обернулася справжньою трагедією. Так, під час цього простого і нехитрого подорожі, дівчина стала жертвою якихось злочинців, які вирішили викрасти її прямо з бакалійного відділу супермаркету, без жодних причин та пояснень. Хоча причина, безсумнівно, була – краса Одри, її належність до жіночої статі. Так, дівчині не пощастило стати жертвою сімейки божевільних пустельників-психопатів зі схильностями садистів і маніяків. Проживаючи в дикій пустелі за 200 миль від найближчого ознаки цивілізації, вони багато років ведуть замкнутий спосіб життя, добуваючи собі їжу полюванням і злодійством.

А для розмноження використовують таких дівчат як Одра, яких просто крадуть в найближчих селищах і, заковуючи в ланцюзі перетворюють у своїх сексуальних рабинь. І тепер Одра і молодший з психопатів «Заручені» — чоловік і дружина. У всякому разі, до тих пір, поки дівчина не призведе до потомство хлопчика, чи не помре від постійних катувань і побоїв. Ну, або поки її чергова спроба втечі не обвінчається успіхом.

Що, звичайно, малоймовірно, якщо врахувати, що на півтора місяця пішого кроку навколо розстеляється одна безлюдна пустеля, в якій неможливо вижити… Фільм Заручені (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Jim Lane
В ролях: Mikayla Gibson, Джої Белл, Девід Браун, Елізабет Кастілло, Джемі Б. Клайн, Адам Даннеллс, Летісія Фарр, Девід Фернандез, Банні Гібсон, Tim Gilberg


загрузка...