Фільм Заручник Ікс (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Амнезія настає внаслідок важких травм голови або моторошних психічних потрясінь, але чоловік, раптово прокинувся на покинутому стайні був упевнений, що не відчував ні того, ні іншого. Просто несподівано свідомість відключилася, а коли темрява перед очима розвіялась, він раптово усвідомив, що не пам’ятає власне минуле. Нещасний хлопець не зміг пригадати навіть своє ім’я, не кажучи вже про особистої інформації, що стосується родичів, сімейного стану, місця проживання і все, що робить людину частиною суспільства. Виявилося, невідомий був бранцем дивної організації.

Він не розумів, якою мовою розмовляють озброєні люди і не міг визначити, до якої нації вони належать. Жертва фатального провалу в пам’яті зрозумів лише одне – група чоловіків із зброєю загрожує йому розправою. Хлопчина втратив спогади, але не кмітливість – схитрив, він вкрав у своїх охоронців мобільний телефон. Дивом йому вдалося додзвонитися в американське посольство, але дипломати не зможуть заступитися за нього, поки полонений не доведе, що є громадянином США.

Проста формальність загрожує обернутися трагедією, адже викрадений не знає, де живе такий рідний і одночасно чужій країні. Фільм Заручник Ікс (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Паул Рювен
В ролях: Ситс Фабер, Аднан Фекович, Ліа Хеленклакен, Дункан Мейжеринг, Стефані Джустен, Джейсон Лондон


загрузка...