загрузка...


Сюжет представленої кінострічки зачіпає події, що відбуваються в 1976 році. Головним героєм є хлопчик маленького віку, майбутнє якого було визначено заздалегідь. Коли він перебував на межі смерті, його врятував привид. Після таких обставин Фатт – саме так звати героя, придбав дар ясновидіння і тепер він здатний розмовляти з мертвими. Проходить багато часу і Фатт стає дорослим. Лише йому вдається входити в контакт з потойбічним світом, де знаходяться мертві люди, привиди. Бесіда відбувається на живому рівні, немов він бачить в них близьких друзів.

Однак далеко не завжди все проходить дружелюбно і миролюбно. Деякі злі привиди і духи здатні серйозно вплинути на Фатта, навіть убити його. Йому доводиться проявляти обережність і боротися зі злом. До того ж, до героя вирішив звернутися ватажок міський угруповання. У бандита стали дуже погано йти справи і йому потрібно правильну пораду. Фатт говорить про те, що необхідно робити якомога більше добрих справ, тоді ситуація налагодитися.

Тут не обійдеться без боротьби між потойбічними силами, де кожна сторона прагне завоювати позицію лідера. Що ж очікує Фатта в майбутньому? Фільм Зберігач темряви (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Нік Чунг Ка-фай
В ролях: Нік Чунг Ка-фай, Ембер Куо, Kai-Chung Cheung, Sisley Choi, Енджі Чунг, Джекі Чун, Філіп Кюн, Олена Конг, Кар Ян Лам, Вей Кеунг Лау

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress