загрузка...


Одряхліла пані Сміт нещодавно поховала чоловіка. Постійно стурбована старенька з сумними переляканими очима, яка не має рідні або друзів, залишилася одна. Порившись в інтернеті, депресивна вдова сильно надихнулася, знайшовши несподівану ідею. Вона розмістила оголошення «Здається кімната» і приймала будь-яких бажаючих пожити платно в її котеджі. Для власниці це — можливість заробити і, спілкуючись хоч іноді з орендарями, прогнати траурні думки. Відгукнулися на пропозицію знайшлися швидко. Домогосподарка зраділа. З мешканцями пенсіонерка учтива, привітна, гостинна. Намагається налагодити контакт: наприклад, нав’язуючись як співрозмовник. Або наполегливо пригощаючи випічкою.

Нерідко рятується від самотності чує про небажання спілкуватися, на зразок таких: Відстаньте. Кімната нами оплачена. Вона тимчасово наша. Хочемо тиші. В особняк вселився черговий сусід-молодий чоловік, який приваблює жінок. Від самотності у господині житлоплощі їде дах. Фільм Здається кімната (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Стала божевільною американка клеїться до Бобу: носить відкриті наряди, випадково виходить при ньому з ванної, робить недвозначні жести. Але брюнет вважав за краще сексуальну молоду сусідку. Заревновав, стара починає криваву помсту.

Режисер: Томмі Стовелл
Актори: Лін Шей, Олівер Район, Валеска Міллер, Райан Очоа, Linda Cushma, Casey Nicholas Price, Tonya June Moore, Майкл Харрельсон, Хосе Росете, Джастін Робертс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress