Молодіжна компанія відправляється на вихідні в заповідний куточок для усамітненого відпочинку на лоні природи. Студенти медичного факультету вирішує трохи розслабитися після складних випробувань та посиленої навчальної програми. Свіже повітря і розташовує до невимушеному спілкуванню дружня атмосфера обіцяють незабутні відчуття та довгоочікувану свободу від викладацької опіки. Але шістьом безтурботним туристам підготовлений неприємний сюрприз, осложнивший перебування на канікулах. На табір самовпевнених героїв нападає дивна дика тварина і завдає укуси любителям відпочити в природному глибинці.

Кровоточиві рани виробляють на уражених заразою людей ефект страхітливого властивості. Уражені страшним вірусом медики перетворюються в озвірілих канібалів. Студентський пікнік стає полігоном для випробування на виживання в екстремальних умовах. Вірусна епідемія охоплює кожного учасника нещасливого походу. Фільм Здичавілі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Колишні приятелі відкривають полювання один на одного, намагаючись наситити звірині апетити своїх раптово набутих хижацьких інстинктів. Група відпочиваючих починає стрімко скорочуватися на чергову жертву здичавілих монстрів.

Режисер: Марк Янг
В ролях: Скаут Тейлор-Комптон, Олівія Луккарди, Лью Темпл, Ландрі Олбрайт, Рені Олстэд, Брок Келлі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress