загрузка...


Після раптової смерті батька Веріті і Джонатан повертаються в рідний будинок в Новому Орлеані, де їх чекає сюрприз у вигляді скорботної мачухи, про яку обидва ні сном, ні духом. Все б нічого, якби Луїза не овдовіла незабаром після весілля та ще й при загадкових обставинах. Благо покійний встиг розпорядитися спадщиною. Однак, його рішення не влаштувало всіх. І Луїза явно не зупиниться ні перед чим, щоб роздобути все спадок собі. Після довгих років розлуки Веріті і Джонатан повертаються в рідну домівку. Привід для возз’єднання сім’ї — смерть коханого батька.

З подивом брат і сестра відкривають, що тато встиг одружитися на скритної і неприємної жінці. Покійний був добрим, турботливим, великодушним людиною. Не дивно, що майно він щедро поділив порівну між дітьми як і безутішною вдовою. Найбільш значуща частина спадщини — особняк в Новому Орлеані, який і стає яблуком моторошних чвар. На що готова зла мачуха, щоб стати єдиною господинею дому? «Жахлива мачуха» — висококласний трилер, який тримає в напрузі з перших секунд.

Заплутані інтриги, несподівані відкриття, викриття сімейних таємниць, смертельно небезпечні ситуації — ось лише кілька причин подивитися кіно. Любителів жанру особливо порадують незвичайні персонажі і захоплюючий сюжет. Фільм Жахлива мачуха 2018 дивитися.

Режисер: Джеффрі Скотт Ландо
В ролях: Софія Васильєва, Крісті Суонсон, Логан Хаффман, Джон МакКоннелл, Дейв Девіс, Ентоні Марбл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress