загрузка...


Під час прийому пацієнток у доктора Гамільтон відкрилася сильна кровотеча. Чергова спроба виносити плід закінчилася викиднем. Чоловік вирішує змінити обстановку і відвозить дружину в рідні краї. Сама північна точка Британії вражає красою і загадковими знаками на каменях. У рекомендованому медичному центрі знаходиться вакансія. Завідувач Вікліф прагне справити враження. Фінансуванням лікувального закладу займається свекор нової співробітниці. Мріючи про дитину, дружина вмовляє Дункана взяти сина з притулку. На одному з Шетландських островів відкрита елітна клініка.

Деякі жінки прагнуть позбутися від наслідків незапланованої вагітності. Гарантія забезпеченої життя залишених немовлят і анонімність при усиновленні створили закладу бездоганну репутацію. Єдиною перешкодою для пари є рішення місцевої влади. Прийомна сім’я може забрати малюка через рік після подачі документів. Обживаючи будинок і прилеглі території, Тора по мірі можливості, наводить порядки. В результаті проведених робіт американка натикається на людські останки. Труп молодої білої жінки покритий рунами. Фільм Жертва 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вирізане серце і сліди мотузок на кінцівках, свідчить про ритуальному вбивстві. Детальне вивчення покійної призводить до думки про народження дитини за тиждень до загибелі матері.

Режисер: Пітер Е. Даулінг
В ролях: Рада Мітчелл, Руперт Грейвз, Йен МакЭлхинни, Девід Робб, Лайам Карні, Пітер Фоллебрегт, Деклан Конлон, Ліси Турман, Конор Маллен, Джоенн Кроуфорд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress