Головна героїня фільму «Жінка в бігах» все життя провела в рідному місті. Її життя не можна було назвати прісної, адже у неї був і чоловік, і прекрасний дитина, якого вона сильно любила. Ось тільки щось заважало їй самореалізуватися і цим щось була давно забута мрія. Вона хотіла писати власні книги, придумувати неймовірні сюжети і творити історію. Одного разу, коли чоловік був на роботі, а за дитиною дивилася няня, вона вирішує сісти за свій ноутбук і почати писати детективну історію.

Перша книга була зустрінута читачами особливо добре, тому вона з головою поринула в це життя і вперше відчула себе по справжньому щасливою. Так тривало не дуже довго, адже зовсім скоро жінка почала помічати дивні речі в своїй поведінці. Точніше сказати, що оточують її люди, та й вся обстановка навколо стала сильно нагадувати її сюжет з книги. Всі події стали підлаштовуватися під ті факти, які колись вона сама описувала. Що ж тепер робити, як їй розібратися в цій непростій ситуації. Її власне розслідування призводить до першим підозрюваним, якими виявляються чоловік і няня. Фільм Жінка в бігах (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Що вони задумали, невже вони бажають звести сума головну героїню і тим самим позбутися від неї? Дізнатися так це ви зможете на нашому сайті, досить дивитися фільм онлайн Woman on the run 2017.

Режисер: Джейсон Бурк
В ролях: Сара Батлер, Меттью МакКоулл, Карен Холнесс, Джим Торбьорн, Ліндсей Максвел, Джеррі Вассерман, Адріан Петрів, Бейлі Скойе, Філліп Мітчелл, Джош Байєр

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress