Одного разу молодий хлопець шалено закохатися в дівчину, яка не відразу відповість йому взаємністю. Головний герой буде здійснювати божевільні вчинки, щоб залучити симпатію героїні, і незабаром він все ж доб’ється цього. Головний герой шалено любив дівчину, він готовий був піти на будь-які дії заради неї, тільки б бути з нею поруч. І ось одного разу хлопець ризикне і зробить самий ризикований і небезпечний крок у своєму житті — він вкраде величезну суму грошей у наркодилера, який незабаром вирушить по сліду злодія. Головний герой це зробив неспроста, він хотів принести задоволення своїй коханій.

Справа в тому, що дівчина жодного разу не була на морі і її найзаповітніша мрія опинитися на просторах морських глибин. Хлопець зробив все можливе, лише б відправитися у бік Півдня, але незабаром по їх сліду відправиться не тільки бандити, але і співробітники правоохоронних органів. Головні герої тепер знаходяться в розшуку, і їм буде неймовірно складно перебиратися з одного пункту в інший, оскільки по всіх кутках розклеєні їх фото, по телевізору показують їх фотопортрети, тому на вулиці їх можуть дізнаватися.

Чи зможуть головні герої вибратися з болота сформованих проблем? Кінцівка буде дуже спекотною. Фільм Жорстокі мрії (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Нэйтан Морландо
В ролях: Софі Нелисс, Джош Віггінс, Джо Кобден, Білл Пекстон, Вікі Папавс, Колм Фиор, Райан Блейклі, Джордж Бьюза, Тара Никодемо, Майк МакФэден

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress