Фільм Зло всередині неї (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Четверо друзів давно не зустрічалися в неформальній обстановці. Повсякденні турботи і професійна зайнятість не залишали часу на безтурботне, дружнє спілкування. Як-то вони домовилися в найближчі вихідні зібратися і організувати гарний відпочинок подалі від міської суєти, серед мальовничої природи. В результаті четвірка мандрівників вирушає в похід, прихопивши необхідні для пікніка предмети. Приятелі натхненно обговорюють багатообіцяючі плани на спільний уїк-енд, сподіваючись надолужити упущені можливості і відмінно розважитися у вузькому колі.

Друзі уродженці Північної Кароліни, де і збираються відвідати безлюдні місця, оточені дикою природою, не побоюючись за безпеку. Однак красиві місця зустріли недружелюбно непроханих гостей, потривожили небажаною присутністю умиротворений спокій. Влаштовуючись серед лісової хащі для проведення відмінних вихідних, приятелі не знали, що приємне проведення часу перетворитися на жахливі випробування. Фільм Зло всередині неї (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Вони зіткнуться зі злісними містичними силами, які намагаються знищити мандрівників, що вторглися на невідомі території. Починається смертельна сутичка, в якій прийнятні будь-які методи.

Режисер: Джеймс Сеттлс
Актори: Ерік Робертс, Melissa Kunnap, Брайан Ештон Сміт, Madeline Tesh, Джефф Райан Олександр


загрузка...