Фільм Злочин в маленькому місті (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Регулярне пияцтво фактично повністю зруйнував кар’єру сищика Майкла Кендалла. У підсумку після чергового запою його звільнили. У нього залишилася лише одна подруга – чорношкіра Келлі Бенкс, правда дамочка заміжня. Банальна випадковість дозволила повернути героя до життя. Прокинувшись вранці, він відправився на пошуки алкоголю. На узбіччі траси він виявляє тіло молодої дівчини. Недовго думаючи він вирішує самостійно розібратися в цій справі. На момент, коли приїхали колеги головного героя, він вже встиг приховати важливий доказ.

Біля тіла він виявив телефон. Там він виявив всю необхідну для себе інформацію. Він дізнається про те, що вбиту звали Дебора Невілл, і Майкл недовго думаючи відправляється до її батька. А надалі дізнається про те, що з жінкою розправилися в іншому місці, а потім просто привезли на узбіччя, і за цим стоять високопоставлені особи.

І за такий інтерес до смерті Дебори життя Кэндела тепер знаходиться в серйозній небезпеці. Фільм Злочин в маленькому місті (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Eshom Nelms, Йен Нелмс
В ролях: Джон Хоукс, Октавія Спенсер, Роберт Форстер, Ентоні Андерсон, Кліфтон Коллінз мл, Майкл Вартан, Деніел Сунджата, Джеймс Лефферті, Джеремі Рэчфорд, Дон Харві


загрузка...