Дрю є перевертнем, який змушений поглинати тіла людей, приймаючи їх зовнішній вигляд, щоб не загинути мученицькою смертю. Головний герой «Змінює життя» змушений шукати свої жертви у величезному мегаполісі. Ось тільки у Великому Місті непомітно знаходити ці самі жертви не так-то і просто. Одного разу Дрю примудрився закохатися в симпатичну жінку на ім’я Юлія. А раніше він поглинув її чоловіка і змушений жити в його вигляді. Тепер перевертень стоїть на порозі непростого вибору: приректи кохану на вічні муки або зізнатися у своїй страхітливій сутності.

Нещадний перевертень відправляється на криваву місію налагодити стосунки з коханою жінкою. Дрю-перевертень, який змушений поглинати тіла людей, приймаючи їх вигляд, щоб не загинути болісною смертю. Але у великому місті непомітно знаходити нових жертв не так то й просто. Фільм Змінює життя (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Одного разу він закохується в жінку, чоловіка якої поглинув, і опиняється перед нелегким вибором: приректи її на вічні муки втрати коханої людини або зізнатися у своїй страхітливій сутності.

Режисер: Джастін МакКоннелл
Актори: Лора Бурк, Джек Фолі, Еліца Бако, Rachel VanDuzer, Стів Касан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress