Фільм Зникнення (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Компанія чоловіків позмінно стежить за працездатністю маяка. Неговіркі і потайливі, вони не особливо вибагливі до власних життів. Але настає день, сколихнув розмірений і спокійний побут. На невеликому острові був знайдений солідний скарб у вигляді ящика з золотом. Трохи поміркувавши, колеги вирішили порівну розділити здобич. Вони втратили з уваги кілька основоположних факторів, пов’язаних з існуванням законного власника даного надбання. Минуло кілька днів і острів спорожнів. Як це сталося? Що трапилося з мешканцями цього клаптика землі? Дана історія безслідної зникнення доглядачів довгий час фігурувала у всіляких інформаційних джерелах.

Це трапилося на початку двадцятого століття на території островів Фланнан. Страшніше за все, що на обстежуваній території не було виявлено трупів і слідів крові. Таємниця довгий час не давала спокою цікавим людям і сищикам, які намагалися в ній розібратися. Зусилля кращих детективів були марними, адже відсутність доказів заводило слідство в глухий кут. Фільм Зникнення (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Хто ж був власником незліченних багатств? Кому вдалося настільки спритно впоратися з кількома самостійними чоловіками? Велика ймовірність, що вони змогли дати старт абсолютно новим життям?

Режисер: Крістоффер Нюхольм
В ролях: Джерард Батлер, Пітер Муллан, Оулавюр Дарри Оулафссон, Гарі Льюіс, Серен Маллінг, Коннор Суинделлс, Емма Кінг, Родерік Гилкинсон, Кен Друрі, Джон Тейлор


загрузка...