У сімдесяті роки на вулицях Гамбурга почав орудувати злісний злочинець. Фріц Хонка — безжальний вбивця, що здійснює напади на безпорадних городян. Вдень він старанно працює на важкому виробництві, будучи звичайним робочим сталеливарного заводу. Закінчивши черговий виснажливий, трудовий день, він відправляється в найближчий паб, називається «Золота рукавичка», де за кухлем пива непомітно займається вибором чергової жертви, ретельно придивляючись до різношерстим відвідувачам публічного місця. Тут відпочиває сумнівна публіка, яка веде несприятливе існування. Фріц вдало зливається з колоритним натовпом місцевих випивок і легкодоступних дівчат.

Для здійснення своєрідного ритуалу він підбирає зрілих жінок, що втратили колишню привабливість, які з готовністю погоджуються скрасити ніч самотнього чоловіка. Він наводить потенційну жертву в невелику квартиру, де на стінах розвішані зображення оголених красунь, щоб реалізувати божевільні, збочені фантазії.

Перед вбивством він піддає нещасних бузувірським тортурам. Бездиханне тіло психопат розчленовує і складає в пакети, щоб непомітно позбутися доказів. Фільм Золота рукавичка (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Фатіх Акин
В ролях: Адам Боусдукс, Йонас Дасслер, Марк Хоземанн, Маргарете Тизель, Катя Штудт, Мартіна Эйтнер, Харк Бом, Трістан Гебель, Тому Хосбек, Філіп Балтус

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress