Фільм Зомбі в 17 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сімнадцятирічна Скотт відчуває традиційні проблеми, характерні для юних осіб її неспокійного віку. Вона постійно переживає, що має непривабливу зовнішність, про нормальні взаємини турбується з однолітками, побоюючись втратити їх повагу. Крім іншого існує неймовірна кількість всіляких дівочих проблем, постійно ускладнюють життя. Одного разу трагічна подія, з близьким подія людиною, назавжди змінило нестабільне існування. Рідну сестру випадково збив автомобіль, що призвело до отримання серйозних ушкоджень, відбилися несприятливим чином на стані здоров’я. Незабаром Тіа зауважує, що поведінка постраждалої різко змінилася, з’явилися незрозумілі, Лякаючі дивацтва.

Стає очевидним, що організм нещасної піддається якимось невідомим мутацій. Незабаром трансформації, що відбуваються з тілом сестри, стають очевидними, поступово її в якогось перетворюючи страшного монстра, що нагадує ходячого мерця. Тіа розібратися збирається в ситуації і з’ясувати справжні причини відбуваються аномалій. Вона бажає врятувати сестру від жахливої долі, для чого необхідно єдино вірний знайти спосіб вирішення проблеми. Одночасно потрібно уникати небезпечних моментів, щоб самій не піддатися впливу невідомого явища.

Сімейство Скотт щодня переживає важкі випробування, спостерігаючи за необоротними, жахливими змінами, що відбуваються з близькою людиною. Фільм Зомбі в 17 (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Олександр Кар’єр
В ролях: Лорі Форте, Селеста Дежардинс, Шеймуса Паттерсон, Джек Бріттон, Карсон Маккормак, Аланна Бейл


загрузка...